فوراور لیوینگ
(Forever Living Products)

شرکت فوراورلیوینگ پراداکتز

از سال ۱۹۷۸، کمپانی فوراورلیوینگ پراداکتز (Forever Living Products) محصولاتی با بهترین کیفیت را تولید کرده که نیازهای سلامتی و زیبایی همواره در حال رشد جمعیت ما را بر طرف ساخته است. کیفیت و تنوع محصولات ما در طول سال‌ها به خوبی ثابت شده است. شما می‌توانید از کیفیت ماندگار محصولات و تحویل آن به مشتری در زمانی کوتاه، آسوده خاطر باشید. فوراورلیوینگ پراداکتز بیش از 40 سال در کشف، تولید و توزیع محصولات سلامتی و زیبایی برپایه‌ی آلوئه ورا و فرآورده‌های زنبورعسل و دیگر گیاهان طبیعی پیشگام بوده و شهرتی جهانی دارد.

از آنجایی که زیبایی طبیعی از پوستی سالم و تمیز آغاز می‌شود و سلامت و پاکیزگی ریشه در طبیعت دارد، کمپانی فوراورلیوینگ محصولاتی صد در صد طبیعی را در زمینه سلامتی، مکمل‌های غذایی، کنترل وزن، مراقبت‌های پوستی و شخصی، آرایشی و بهداشتی برای شما فراهم می‌نماید. این محصولات به کیفیت زندگی شما و اطرافیانتان کمک می‌کند. تنوع محصولات، تمامی نیازهای افراد را با هر شرایطی تامین می‌نماید. همچنین این محصولات به دلیل ماندگاری و شیوه خاص تولید کاملا منحصر به فرد هستند و شما آنها را با این کیفیت و این قیمت در هیچ کجای دنیا نمی‌توانید بیابید.

کمپانی فوراورلیوینگ صاحب بیش از ۵۰ میلیون گیاه آلوئه ورا در جنوب تگزاس و جمهوری دومینیکن است و بزرگترین مزرعه آلوئه ورای دنیا با مساحتی بیش از 2600 هکتار در جمهوری دومینیکن در مالکیت این کمپانی می‌باشد. آلوئه ورا یا گیاه هزار درمان، گياهي بسيار مفيد با قدمتی بیش از ۴ هزار سال حاوی ۲۰۰ مكمل غذايي، ۲۰ نوع مواد معدني، ۱۲ نوع ويتامين و ۱۸ نوع آمينواسيد است و این مزایا باعث شده که این گیاه تاثيری شگفت انگيز داشته باشد. آمینواسیدها، واحدهای سازنده اصلی بدن انسان هستند، 8 نوع آمینو اسیدی که برای بدن انسان بسیار ضروری است، توسط خود بدن ما ساخته نمی‌شود و این ۸ نوع در گیاه آلوئه ورا وجود دارد.

در واقع آلوئه ورا تنها منبع گیاهی ویتامین ب ۱۲ است. خواص مفید آلوئه ورا برای پوست، این ماده را به یکی از اجزای اصلی محصولات مربوط به پوست، زیبایی و آرایشی فوراور لیوینگ تبدیل نموده است. بیش از ۴۰۰ گونه گیاه آلوئه ورا وجود دارد. اما فقط یک گونه است که قدرت آرام بخشی و درمان بهتری دارد به نام آلوئه باربادنسیس میلر، فوراور تنها از ژل داخلی برگ گونه ی آلوئه باربادنسیس میلر – بهترین گونه ی آلوئه ورا – در تولید محصولات خود استفاده می‌کند. تمام مراحل کاشت، داشت و برداشت فوراورلیوینگ به صورت دستی و طبیعی صورت می‌پذیرد. این موضوع کمک می‌کند تا خواص طبیعی ژل آلوئه ورا حفظ گردد. همچنین براي تولید کودی 100% طبیعی برای پرورش آلوئه ورا از شيوه سنتی بز و گوسفند استفاده می‌کند. كه نه ضرری براي محصولات داشته باشد و نه به محيط زيست آسيب برساند.

آیا می دانید که فوراورلیوینگ دارای بزرگترین مکان‌های پرورش کندوهای زنبور عسل است و کندوهای مورد استفاده در محلی ایده آل و محیطی دست نخورده و بکر قرار گرفته‌اند که عاری از هرگونه آلودگی مثل سموم آفتکش و دیگر آلاینده ها است؟

هم چنین، فوراورلیوینگ برای جمع آوری و نگهداری مواد اولیه در شرایط طبیعی از تجهیزاتی ویژه استفاده می‌نماید تا بتواند مرغوب‌ترین محصولات زنبور عسل را به دست شما برساند. این موضوع باعث شده که ۶۰ درصد از بازار محصولات زنبور عسل دنیا در اختیار این کمپانی قرار گیرد.

تمام مراحل تهیه محصولات از کاشت و برداشت آلوئه ورا، پرورش و نگهداری کندوهای زنبورعسل و تولید و فرآوری مکمل‌های غذایی تا تثبیت و ماندگاری آنها در کارخانه‌های آلوئه ورای امریکا و فوراور نوتروسوتیکالز و نیز بسته بندی، حمل و نقل و توزیع در مالکیت کمپانی است.

مالکیت و مدیریت یکپارچه و داشتن دفاتر نمایندگی در بیش از ۱۶۰ کشور جهان، فوراور را به بزرگترین کمپانی خصوصی درایالت آریزونای آمریکا و یک شرکت چند میلیارد دلاری در دنیا تبدیل نموده است تا جایی که فروش آن در سال ۲۰۰۳ از مرز ۲ میلیارد دلار گذشت و در سال ۲۰۱۲ فروشی نزدیک به ۳ میلیارد دلار در سراسر جهان داشت.

آلوئه ورای فوراورلیوینگ پراداکتز

در کمپانی فوراورلیوینگ، این شعار سر زبان‌ها است که «هرچیزی که بهترین نباشد ،ارزشی ندارد». ما براین باوریم که برای رسیدن به بالاترین استانداردهای این صنعت، بهترین نقطه آغاز آن است که خودمان اقدام به کشت آلوئه ورا کنیم. ژل آلوئه ورا اصلی‌ترین منبع بسیاری از محصولات خارق العاده ماست و از این‌رو ، نهایت دقت و وسواس را به خرج می‌دهیم تا اطمینان یابیم که بهترین محصول را برداشت می‌کنیم . وانگهی برای آنکه نسبت به کنترل کیفیت آلوئه ورای خود اطمینان داشته باشیم، مالکیت صد درصدی مزرعه آلوئه ورا خود در ریوگراندوالی در جنوب تگزاس و مزرعه آلوئه ۲۶۳۰ هکتاری خود (۶۵۰۰ جریب) در جمهوری دومینیکن که بزرگترین مزرعه آلوئه ورا درجهان است را خود در اختیار گرفته‌ایم. با کنترل ۱۰۰% مزارع، میتوانیم در فصل کاشت، انتخاب نهال، روش کوددهی و بذرپاشی، در فصل برداشت، فرآوری، انبارسازی و تحویل را کاملا کنترل نماییم.

کشاورزان ما، آلوئه را با دست می‌چینند و با دقتی هرچه تمام تر ازآن مراقبت می‌نمایند. متناسب با روش کاشت، آب و هوا، فصل و شرایط ذخیره سازی، مواد خام می‌توانند تا ۵۰۰% تغییر و تفاوت داشته باشند. با عنایت به تمام اقداماتی که ما در راستای تضمین کیفیت آلوئه ورا خود انجام می‌دهیم، برگ‌های آلوئه ورا بلافاصله پس از برداشت، بسته بندی شده و ظرف چند ساعت با کشتی به کارخانه انتقال می‌یابند تا اطمینان حاصل گردد که شما، خالص‌ترین و تازه‌ترین ژل آلوئه ورا با تمام خواص و کیفیت‌های ذاتی این گیاه دریافت می‌نمایید.

امکاناتی که ما در بندر پیورتو پلاتو داریم ، به ما این امکان را می‌دهد که آلوئه ورا بسته بندی شده در مزارع را به محیطی بسته و کنترل شده انتقال دهیم و به همین دلیل است که ژل آلوئه ورای ما تا این حد خالص و تازه بوده و خواص خود را حفظ نموده است. حتی برای کنترل گیاهان هرزه و نیز استفاده از کودهای ٪۱۰۰ طبیعی ،به طور کاملا سنتی از بز و گوسفند استفاده می‌نماییم.

از همه مهم‌تر آن که این کنترل‌ها بدان معناست که وقتی ژل فرآوری شده آلوئه ورا به کارخانه می‌رسد ، هیچ نگرانی و تردیدی در مورد کیفیت آلوئه خام نداریم . ازاین‌رو ، دانشمندان ما تمام تلاش خود را صرف استخراج تمام پتانسیل‌ها و خواص بالقوه آلوئه ورا می‌نمایند. با توجه به همین موضوع ، فرایند انحصاری برداشت و غنی سازی آلوئه ورا در کمپانی ما هر سال تکامل می‌یابد تا بتوانیم نه تنها تازگی آلوئه ورا در بالاترین حد امکان حفظ نماییم ، بلکه افزون برآن ، خواص آلوئه ورا در محصولات خود به حداکثر برسانیم . ما در کمپانی فوراورلیوینگ میدانیم که همیشه بهترین آلوئه ورا را در اختیار داریم و از اینرو مطمئنیم که بهترین محصولات آلوئه را تولید می‌کنیم.

چرا ؟ چون تمام مراحل از کاشت بذر آلوئه ورا تا ساخت محصولات را در مالکیت و کنترل خودمان داریم.

آلوئه ورای فوراورلیوینگ پراداکتز

کارخانه آلوئه ورای آمریکا

آلوئه ورای آمریکا در دالاس تگزاس، مکان اصلی تمام عملیات تولید محصولات آلوئه ورا ماست. ما از همین جا، مزارع تگزاس و جمهوری دومینیکن، تجهیزات مربوط به فرآوری در میسیون تگزاس و بیش از ۸ میلیون بشکه آلوئه ورا سالانه و بسیاری از خطوط تولید موفق محصولات آلوئه ورا را کنترل می‌نماییم. فرآوری بیش از ۸ میلیون بشکه ژل آلوئه ورا در سال، به هیچ وجه کار ساده‌ای نیست.

واحد مهندسی شیمی ما، تمام مواد خام را با دقت و وسواس بررسی می‌کند و مقدار PH، غلظت، رنگ، ظاهر، مواد نگهدارنده و اسید اسکوربیک را قبل از آن که واحد ترکیب، از این مواد خام در محصولات مختلف استفاده نمایند، کنترل می‌کند.
هنگامی که محصول نهایی ساخته شد، ما دوباره آن را با همان میزان دقت کنترل می‌کنیم تا زمانی که این محصولات، پس از بسته بندی، به دست توزیع کنندگان و مصرف کنندگان رسید، مصرف کنندگان اطمینان داشته باشند که هر محصولی با برچسب آلوئه ورای آمریکا، دقیقا همان چیزی است که باید باشد.
طبق مقررات ایالات متحده برچسب روی محصولات باید بیشترین جزء تشکیل دهنده هر محصول را نشان دهد. شما می‌توانید این مورد را در اکثر محصولات فوراورلیوینگ مشاهده کنید که اولین و بیشترین جزء تشکیل دهنده هر محصول ژل خالص تثبیت شده آلوئه ورا است.

کمپانی فوراورلیوینگ، دانشمندانی زبده و جهانی را در استخدام خود دارد که این دانشمندان، پیشگامان توسعه محصول در سراسر جهان هستند. آنها موفق به طراحی و تهیه محصولاتی متنوع و منحصر به فرد شده‌اند که مرطوب کننده‌ها و ویتامین‌های طبیعی و اساسی مورد نیاز پوست را به شما ارزانی می‌کنند و اثری کاملا طبیعی بر پوست‌تان می‌گذارند.
محصولات مراقبت‌های پوستی ما می‌تواند اثرات ناخوشایند محیط بر روی پوست را خنثی کند. همه این محصولات به نحوی تولید می‌شوند که ارزش غذایی اصلی‌شان حفظ شود و بتواند به سلامت جسمانی و آرامش روانی شما منتهی شوند. تمام محصولات ما طبیعی بوده و مستقیما از طبیعت به دست شما می‌رسند.
برخی استاندارهای صنعتی هستند که توسط دولت تدوین گردیده‌اند. این استانداردها در بالاترین سطح موجود تعریف شده‌اند و کمپانی فوراورلیوینگ خود را کاملا متعهد به رعایت این استانداردها می‌داند. یقینا ما فراتر از سطح دولتی به دنبال کسب گواهی‌ها و مجوزهای خارجی نیز هستیم و البته تعداد زیادی از این مجوزها و گواهی‌ها را نیز کسب نموده‌ایم. اما وقتی بخواهیم سطح کیفیت محصولات خود را معرفی کنیم، نیاز به استانداردهایی والاتر داریم و ما مفتخریم که هر روز سطح این کیفیت را ارتقا می‌بخشیم.

کارخانه آلوئه ورای آمریکا

کارخانه فوراورنوتروسوتیکالز (مکمل‌های غذایی)

ما برای تولید محصولات مکمل‌های غذایی، کارخانه‌ای با مساحت ۲۵ هزار متر مربع (۸۲۵۰۰ فوت مربع) داریم که مایه غبطه تمام شرکت‌های صنعتی در این عرصه است. ما هر سال بیش از ۲ میلیارد قرص و کپسول، ۲۰ میلیون بطری، ۲ میلیون جعبه و ۵ میلیون پوند (معادل حدودا دو و نیم تن) مکمل‌های گیاهی، ویتامین، مواد معدنی، آمینو اسید، مواد غذایی، بیوفلاونوئید و پروتئین تولید می‌کنیم و هر محصولی که از این ساختمان خارج می شود، از بالاترین استانداردهای کیفی دنیا برخوردار است.
مایه افتخار ماست که تمام پنجره‌های کارخانه ما به گونه‌ای طراحی شده که هر کس مایل باشد، می‌تواند بیاید و از نزدیک، وجب به وجب کارخانه و تاسیساتش را مشاهده نماید تا اطمینان یابد که ما از بهترین مواد خام برای تولید محصولات رویایی‌مان استفاده می‌نماییم و از همین روست که با قطعیت اعلام می‌کنیم که تک تک محصولات‌مان، دقیقا همان چیزی هستند که بر روی برچسب‌هایشان عنوان شده است.
به ندرت می‌توانید شرکتی را در صنعت تولید مکمل‌های غذایی بیابید که چنین سختگیرانه عمل کند. اگرچه دولت، استانداردهایی برای این صنعت دارد و ما نیز به آن استانداردها پایبندیم، اما ما فراتر از این استانداردهای دولتی، خود، اقدام به تدوین استانداردهایی بالاتر نموده ایم که مختص محصولات فوراور لیوینگ است.
بسیاری از آزمایش‌های کنترل کیفیت ما، آزمایش‌هایی نیستند که از طرف انجمن دارو و غذای ایالات متحده آمریکا (FDA) یا سایر نهادهای تصمیم گیرنده، اجباری و لازم الاجرا باشند. استاندارد فوراورلیوینگ، یکی از چند گامی است که ما فراتر از استانداردهای متعارف برداشته‌ایم و آن را بخشی از استانداردهای کیفیت و برنامه ارتقای کیفیت خود به شمار می‌آوریم.ما در کارخانه محصولات مکمل های غذایی فوراورلیوینگ، محصولاتی تولید می‌کنیم که به مردم سراسر دنیا کمک می‌نمایند که زندگی شادتر، بهتر و سالم‌تری داشته باشند.
ما مکمل‌هایی با بهترین کیفیت و بیشترین ارزش را به توزیع کنندگان می‌سپاریم و مفتخریم که محصولاتمان دارای چنین کیفیت برتری هستند. محصولات فوراورلیوینگ بیش از ۳۵ سال است که در چرخه تولید و فروش قرار دارند. این همه تجربه، توانسته است مزیتی بلا منازع برای محصولات مکمل‌های غذایی فوراورلیوینگ در برابر رقیبان‌مان ایجاد نماید.