ژنس در قلب و ذهن متفکرین یعنی رندی ری و وندی لوئیس آغاز شد.

آیا نمی توان دوباره جوان شویم و پیری را شکست داد؟ این یک داستان قدیمی در رابطه با مراقبت از پوست و مکمل غذایی نیست. این محصولات که در ۱۶۰ کشور دنیا توزیع می شوند به مردم کمک می کنند تا به ظاهر کامل جوانی و سلامت کامل جسمی و ذهنی که پتانسیل آن را دارا می باشند، برسند. کمپانی “Jeunesse Global” با کمک علوم سلولی و سلول های بنیادی توانسته محصولی تولید نماید که در سطح سلول جوانی را افزایش دهد. ما بوسیله تمرکز بر سلامت، طول عمر و دوباره سازی سلول ها به مردم کمک می کنیم تا از جنب و جوش و نتایج جوانی لذت ببرند.

درخشش و کسب موفقیت چشم گیر دیگر شرکتها، Randy و Wendy بازنشسته را وا داشت تا در تاریخ ۹ سپتامبر سال ۲۰۰۹ در ساعت ۹ و ۹ دقیقه صبح شرکت Jeunesse را راه اندازی کنند. این شرکت نشان دهنده طول عمر و انعکاس دهنده تمایل موسسان آن نه تنها به زنده ماندن بلکه گرایش به سوی رشد است. این شرکت با اشتیاق برای به اشتراک گذاشتن محصولات زیبایی و جوان کننده تحول برانگیز خود در سراسر جهان، موجب شد تا موسسان آن ارزشمندترین طرحهای پرداخت غرامت را در صنعت فروش مستقیم طراحی و اجرا کنند. نتیجه حاصل بستری جهانی و نوآورانه است که قدرت تکنولوژی را در به اشتراک گذاشتن محصولات بدیع، آموزش و پشتیبانی از آنها به کنترل خود درآورده است. امروزه، هزاران نفر از مردم در سراسر به ما در تکمیل داستان مان کمک میکنند. همراه هم جنبش جهانی را پیش می بریم که مردم را در بدست آوردن تمام پتانسیل موجود خود قدرتمند می سازد. سن افراد یا طبقه و درآمد آنها مهم نیست. داستان ما آغاز میشود.

ما در حال تعریف جوانی هستیم
سیستم Y.E.S

مجموعه محصولات خود را قدرتمند سازی سیستم جوانی (Youth Enhancement System. Y.E.S) مینامیم. این سیستم با دقت به صورت ترکیب منافع پرقدرت با سیستم همراه با مراقبت پوست توسعه یافته و که مکمل های آنها را در هیچ جای دیگری نخواهید یافت.

 

این سیستم با شش روش حیاتی شما را جوان نگاه خواهد داشت :

کاستن :

در طی دو دقیقه Instantly Ageless™ افتادگی زیر چشم و خطوط اراف چشم و چین و چروک و منافذ پوست را کاهش می دهد.

تعادل :

سیستم ZEN BODI سه جنبه مهم تناسب اندام را مورد هدف قرار داده است که عبارتند از مهار اشتها، سوزاندن چربی و عضله سازی.

دفاع :

ترکیبی نادری از میوه های فوقالعاده در قالب RESERVE™ که حاوی منبعی سرشار از آنتی اکسیدان است که در کنار هم نقش تدافعی در برابر اثر رادیکالهای آزاد را ایفا می کنند.

بهبود :

فرمول ابتکاری AM Essentials™ شامل ویتامینهای لازم، ترکیبات معدنی کلیدی، ترکیبات اختصاصی برای کمک به کند کردن پیری زودرس و افزایش انرژی و بهبود خلق و خو می شود. فرمول ترمیمی PM Essentials™ شامل مواد مغزی کلیدی و ترکیبات اختصاصی مقابله کننده با پیری زودرس می گردد و بدن شما را برای خوابی راحت آماده می سازد.

از سر گرفتن جوانی :

خط مراقبت ضد پیری پوست Luminesce® نشاط و جوانی را در پوست بازیابی کرده و آن در درخشنده می کند، و خطوط و چین چروک موجود را کاهش می دهد و درخشش منحصر بفرد چهره را نمایان می سازد.

بازگرداندن :

FINITI™ حاوی یک ترکیب اختصاصی از ترکیبات ارتقا جوانی، آنتی اکسیدان ها، و عصاره میوه ها و سبزیجات بوده که می‌تواند به راحتی در کشاندن تلومرها کوتاه، و حفظ سلول های بنیادی سالم کمک کند.